HENRI espressobar Praha

Kavárna Praha, vizualizace Kavárna Praha, vizualizace Kavárna Praha, vizualizace Kavárna Praha, vizualizace

Nový HENRI espressobar a coffee shop. Design jsme zvolili v moderním lehce industriálním stylu, který odpovídá dnešním trendům.
Věříme, že se Vám tento náš nový koncept zalíbí stejně jako nám.

Kavárna Olomouc centrum

Po-Pá:
7:30 - 17:00

So:
8:30 - 13:30

Kavárna Ostružnická Olomouc, pohled z ulice Kavárna Ostružnická Olomouc, interiér Kavárna Ostružnická Olomouc, interiér Kavárna Ostružnická Olomouc, interiér

Kavárna HENRI v historickém centru města Olomouce v ulici Ostružnická je naší vlajkovou lodí. Tuto kavárnu jsme pro vás otevřeli v prosinci 2013. Od založení pražírny HENRI v roce 1991 je to již docela dlouhá doba, ovšem věříme, že čekání stálo za to.

V interiéru jsme vsadili na kvalitní přírodní materiály - dubový bar, mramorové stolky, barové stoličky a křesla z ohýbaného nábytku od českého výrobce TON. Vše barevně sladěno do tónů běžové a kávově hnědé. Nevšední zážitek interiéru podtrhuje speciální výmalba a jemné doplňky.

Menu kavárny jsme sestavili co nejjednodušší. Kromě espressa, cappuccina a latte nabízíme i nejrůznější kávové speciality a snídaňové menu. Zakousnout můžete hořickou trubičku nabo náš vyhlášený jablečný štrůdl se šlehačkou přelitý vanilkovým krémem.

Prodejna a kavárna Olomouc-Holice

Po - Pá:
8:00 - 15:30
V případě kofeinové krize
7:30 - 8:00 jsme na telefonu
+420 774 227 074

Kavárna Olomouc holice, zvenku Kavárna Olomouc Holice, interiér

I když malá, přesto útulná. Tato miniaturní kavárnička se nachází v Olomouci-Holici přímo v budově pražírny. Kromě nákupu pražené zrnkové a mleté kávy HENRI se zde můžete zastavit na rychlé espresso nebo cappuccino již od časných ranních hodin. Navíc si odnesete i jedinečnou vůni pražené kávy.

Výhodou pro naše zákazníky je i možnost parkování přímo před vstupem.